Nabídka služeb

Akvizice klientů offline

Pokud je zákazník s produktem spokojen, máte velkou šanci, že bude ochoten šířit svou dobrou zkušenost mezi známými. Chcete-li od něj získat další kontakty na potenciální klienty, je třeba zapřemýšlet, kdy je vhodné o reference požádat. Osobně při podpisu? Při předání?

Pasivní telemarketing

Pasivní telemarketing představuje komplexní obsluhu příchozích volání a jejich následné zpracování (propagace produktů, pomocné linky zákazníkovi)

Akvizice klientů online

Akvizice, strašák mnoha obchodníků, kteří by raději čekali, až jim objednávky samy spadnou do klína, než aby zvedli telefon a šli štěstí trochu naproti. Dá se realizovat nejčastěji pomocí chladného telefonátu, tzv. cold call nebo s pomocí doporučení.

Aktivní telemarketing

Aktivní telemarketing představuje komplexní obsluhu odchozích volání konkrétním osobám. Operátoři telefonem kontaktují předem vybranou skupinu zákazníků (cross-selling, pre-sales).

Zajímavé články

TOP 7 trendů v online marketingu pro rok 2016

Průmysl on-line marketingu je složitý a proměnlivý, ale vzrušující pro každého kdo drží krok s moderními trendy. Každý rok nový hardware, nový software, nové společnoti a nové uživatelské preferencediktují řadu rozsáhlých změn, které firmy ve světě buďto přijaly nebo ignorovaly.

více
6 věcí, které by měli podnikatelé udělat, než oznámí své spuštění

Při přípravě uvedení nového produktu či firmy na trh je v sázce hodně. V zájmu zajištění dlouhotrvajícího úspěchu je nutné ve svém marketingovém plánu odškrtnou několik klíčových bodů.

více
Prvních 10 věcí, které byste měli udělat před spuštěním webových stránek

Spuštění webové stránky může být stresující a ohromující. Nezáleží na tom, zda se jedná o osobní blog nebo obchodní webové stránky, problém je stále stejný: Je potřeba začít se správnou a důmyslně provedenou propagací Vašich internetových stránek, aby návštěvníci mohli jednoduše požadovaný obsah najít a náležitě si jej užít.

více

Zaujaly Vás naše služby? Rádi Vám posktneme více informací.

Kontaktní formulář byl odeslán.
odeslat